Firmamız havalandırma, ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet vermek amacıyla 1978 yılında kurulmuştur. Pekamak olarak hızlı ve güvenilir endüstriyel havalandırma sistemleri alanında uzmanız. Havalandırma kurulumu, sistem onarımı, sistem değişimi veya sistem bakımı ne olursa olsun, sizin için işleyişin sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz.

Kurulduğu günden günümüze kadar sektörde oluşan taleplere istinaden; imalat ve taahhüt konularında sürekli gelişim göstermiş olup, deneyimli teknik personel nezaretinde ve uzman saha ekipleri tarafından pratiğe aktarılan işi son teknik kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye teslim etmek temel ilkemiz ve misyonumuzdur.

Pekamak çalışanları işinin en iyisidir. Sorun ne olursa olsun, kalifiye teknisyenlerimizin sizin için bir çözüm yolu üretecektir. Hızlı bir onarım veya tamamen yeni bir sistem ihtiyacınıza yönelik çözümler.

42 yıldır sürekli olarak hızlı ve güvenilir hizmet sunarak emin adımlarla ilerliyoruz. Mümkün olan en hızlı ve en uygun fiyatlı hizmeti sunarak müşterilerimizin zamanına ve bütçesine saygı duyuyoruz. Her seferinde projeleri tam zamanında teslim edebilmek için yalnızca en kaliteli eğitime sahip teknisyenler istihdam ediyoruz. Son olarak, profesyonellik ve uzman işçiliğimizle gurur duyuyoruz.

Aklınıza takılan her türlü soru için 0(212) 577 54 59 numaralı telefonu arayın.